Über uns

Bei SALES FOR glauben wir, dass der Schlüssel zum Erfolg im Verstehen Ihrer Bedürfnisse liegt, deswegen schreiben wir im Laufe der Zusammenarbeit ein vorlaufendes Blog, um flexibel auf die uns gestellten Aufgaben reagieren zu können. Wir unterstützen Menschen, die ihr Leben in ihre Hände nehmen möchten und ihre berufliche Zukunft bewusst gestalten möchten. Wir helfen Ihnen, das in Ihnen schlummernde Potential zu entdecken, das Ziel zu definieren und zu erreichen. Mit uns erreichen Sie Arbeitgeber, bei denen Sie arbeiten möchten.

Wir laden Sie ein, unsere Erfahrung zu nutzen und die Dienstleistungen von SALES FOR in Anspruch zu nehmen. Lernen Sie uns näher kennen!

Sie suchen eine geeignete Richtung Ihrer Karriere?

Wenn dem so ist - der richtige Ort!

Jobs

Neue Blog-Einträge

24-godzinna rewolucja w rekrutacji IT

Dzisiejszy rynek pracy jest rynkiem kandydata. Jest to odczuwalne w wielu branżach, a szczególnie dobrze pokazuje to strefa IT, która jest aktualnie najprężniej rozwijającą się branżą. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy bez wsparcia informatycznego. Jak podaje raport przygotowany przez Sedlak & Sedlak- w 2016 r. w Polsce brakowało 50 tysięcy ekspertów z obszaru IT. Ten

weiterlesen

Efektywne planowanie zadań

Każdy z nas niejednokrotnie miał wrażenie, że spoczywa na nim o wiele za dużo obowiązków niż jest w stanie wykonać w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Zadania niewykonane na czas zaczynają się nawarstwiać i nagle okazuje się, że jest ich tak dużo, że nie jesteśmy w stanie im podołać, nie wspominając już o jakości, jaką finalnie osiągamy. Nikt nie jest zadowolony: ani my, ani nasz klient, ani tym bardziej nasz szef…

weiterlesen

Kilka słów o pracy zespołowej

Umiejętność pracy zespołowej od kilkunastu lat jest jedną z najbardziej pożądanych przez pracodawców cech u kandydatów. To często dzięki niej odnosimy większe sukcesy, czerpiemy większą satysfakcję czy zdobywamy  przyjaciół w pracy. Jednakże należy pamiętać, że współpraca ta nie przynosi nam samych korzyści, wady również. Czym zatem jest owa praca zespołowa, co z jej efektywnością i jak ją można rozwijać?

weiterlesen

Kontaktieren Sie uns

Anruf: +48 22 292 04 23
Post: kontakt@salesfor.pl

Beschriften